DIGITAL MEDIA WORLD

DIGITAL MEDIA WORLD

GOOGLE REKLAMLARI

Google Premier Partneri olan DIGITAL MEDIA WORLD, Google Adwords uzmanlarıyla, 100'ün üzerinde firmaya internet reklamcılığı hizmeti vermektedir.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

DIGITAL MEDIA WORLD Uzman Kadromuzla, bir çok firmaya hizmet vermekteyiz.Geri dönüşümü kolay ve maliyetleri ucuzdur. Özelleştirilebilir ve Değiştirilebilir. Bir çok reklam platformundan ekonomiktir. Sonuçlar hızlı alınır

WEB TASARIM

Hazırladığımız Web sitenizle firmanızı alanınızda en iyi olmaya bir adım daha yaklaştırıyoruz. Hazır şablonlara karşıyız, sıradanlık sizi her zaman geriye götürür. Hazırladığımız tüm siteleri sıfırdan tasarlayıp, hazır template kullanmıyoruz.

MOBIL UYGULAMA

Tüm Dünya Akıllı Telefon Kullanıyor, Kullanım oranları her geçen gün artmakta,Sizde burada yer almalısınız. DIGITAL MEDIA WORLD olarak güncel yazılım dilleri ile isteklerinizi yerine getiriyoruz.

AdMatic REKLAM TEKNOLOJILERI

2014 yılından bugüne güçlü kadrosu, yenilikçi bakışı ve reklam sistemleri konusundaki bilgi birikimi ile kendi sektöründe öncülük etmektedir. Türkiye’nin ilk %100 yerli SSP platformu (Suply Side Platform) olan AdMatic, uzman ve donanımlı çalışanlardan oluşan yazılım, tasarım ve satış ekibi ile bir Türkiye markası olma yolunda başarı ile ilerlemektedir... Hizmet sunduğu ve çözüm ortağı olduğu müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine odaklanan AdMatic, reklam teknolojileri alanında her geçen gün yeni bir ürüne imza atmaktadır.

AdMatic REKLAM TEKNOLOJILERI